Regular/Senior Python Developer Teamquest

  • Wrocław, dolnośląskie

Nasz klient to prężnie rozwijający się Software House , koncentrujący swoją działalność na tworzeniu nowoczesnego oprogramowania dla klientów z całej Polski zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Bogate portfolio firmy obejmuje web*, mobilne oraz VR/AR aplikacje. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko: Regular/Senior Python Developer

Wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne minimum 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka Python
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Django
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie pracy z Jira
  • Umiejętność pracy w metodyce Scrum

Wymagania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie UoP lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Siłownia

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w ramach realizowanych projektów
  • Współtworzenie dedykowanych systemów i aplikacji w obszarze projektów
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular/Senior Python Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular/Senior Python Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular/Senior Python Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular/Senior Python Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular/Senior Python Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Python Developer - Praca zdalna

Wrocław, dolnośląskie

Regular Python Developer

Senior .NET JavaScript Developer

Mid / Senior .NET Developer

Backend .NET Developer + AZURE

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133