CRM Specialist/Process specialist Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie

Do międzynarodowej firmy z siedzibą w Danii, która zajmuje się sprzedażą i serwisem aparatury analitycznej do badania żywności szukamy osoby na stanowisko CRM Specialist. Na tym stanowisku dołączysz do nowego 3 osobowego zespołu, który będzie pracował przy wdrażaniu Salesforce.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako CRM Specialist/ Process Specialist ok. 2 lat
  • komunikatywność, otwartość
  • chęć rozwoju
  • doświadczenie przy wdrażaniu zmian w procesach
  • angielski B2

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie pracy z Salesforce

Wymagania:

  • ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport
  • ładne biuro w centrum Warszawy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • wyjazdy na szkolenia do Danii
  • budżet na szkolenia
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej-1 dzień w tygodniu

Obowiązki:

  • koordynacja wdrażania systemu Salesforce
  • testowanie nowych wdrażań
  • przyjmowanie zgłoszeń z innych biur i ich obsługa
  • wdrożenie zmian
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako CRM Specialist/Process specialist

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: CRM Specialist/Process specialist w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy CRM Specialist/Process specialist Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko CRM Specialist/Process specialist, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca CRM Specialist/Process specialist, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133