Senior MES Specjalist Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie

Dla międzynarodowej i utytułowanej firmy z branży FMCG o niemieckich korzeniach, która na swoim pokładzie w Polsce ma ponad 900 osób i stale poszerza swoje horyzonty poszukujemy osoby na stanowisko: Senior MES Specjalist

Wymagania:

  • Licencjat / Inżynier z informatyki lub podobnej dziedziny
  • Znajomość rozwiązań MES takich, jak: AspenTech.IP21 / SAP MII / PCo (Plant Connectivity)
  • Umiejętność programowania w C# (WinForms i kontrola użytkownika) lub VBA Excel
  • Znajomość przynajmniej jednej bazy: MS SQL Server (Procedury składowane) lub Oracle
  • Znajomość SQL oraz umiejętność obsługi baz danych (SQL Queries / Stored Procedures / Functions or Triggers)
  • Znajomość przynajmniej jednej z technologii: Web services, ASP (VBScript), ASP.NET, HTML, XML/IDOC, XSLT, JavaScript
  • Doświadczenie z co najmniej jednym modułem SAP: PP-PI, QM, MM, MII
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość VB6 (Winforms i Activex), SQL Plus, MS Access

Wymagania:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów:
    • karta sportowa
    • prywatna opieka medyczna
    • kursy językowe za darmo
    • szkolenia wewnętrzne/certyfikowane
    • preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Współtworzenie inspirujących projektów
  • Przyjazną i pomocną atmosferę w pracy

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia systemu MES
  • Aktywne identyfikowanie możliwości doskonalenia procesów biznesowych i kierowanie zmianami procesów biznesowych
  • Zrozumienie wymagań Klientów - proponowanie i dostarczanie dopasowanych rozwiązań technicznych
  • Odpowiedzialność za tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych
  • Odpowiedzialność za projekt i dostawę koncepcji biznesowej (Blueprint)
  • Umiejętność pracy w zespole w zróżnicowanym / zróżnicowanym środowisku interesariuszy

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior MES Specjalist

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior MES Specjalist w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior MES Specjalist Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior MES Specjalist, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior MES Specjalist, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer Mid / Senior

Poznań, wielkopolskie

Regular PHP Developer

MES Specialist (SAP)

Regular Python Developer

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133