DevOps NBC Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

O NAS
NBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.
Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.

OBECNIE SZUKAMY
Dla klienta z branży finansowej poszukujemy w Warszawie specjalisty na stanowisko:

Twoimi zadaniami będzie:

  • automatyzacja procesów wytwórczych i utrzymaniowych oprogramowania,
  • praca z procesami Continous Integration i Continous Delivery,
  • budowanie rozwiązań w oparciu o chmurę,
  • tworzenie skryptów automatyzujących,
  • współpraca z deweloperami, testerami, administratorami,
  • zarządzanie, monitoring oraz tuning wydajności systemów i aplikacji,
  • pisanie playbooków, nadzorowania prac developerskich (Ansible)

Ta propozycja jest dla Ciebie jeżeli:

  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz narzędzia związane z procesami CI/CD (Jenkins, Bamboo, TeamCity),
  • posiadasz praktyczną wiedzę na temat: Docker, Kubernetes,
  • posiadasz komercyjne doświadczenie z systemami Linux i/lub Windows,
  • znasz narzędzia do zarządzania konfiguracją i automatyzacją
  • programujesz w co najmniej jednym z języków skryptowych bądź obiektowych: Bash, Perl, Python, PowerShell, Java, C#
  • posiadasz praktyczną wiedzę z: Git, Jira, Confluence,
  • znasz relacyjne i nierelacyjne bazy danych,
  • posiadasz doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi i webowymi.

Mile widziana znajomość zagadnień chmurowych (AWS, Azure, OpenStack)

Z naszej strony oferujemy:

  • kartę Medicover,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • udział w eventach firmowych,
  • długofalową współpracę,
  • dostęp do platformy e-learningowej (Treehouse),
  • elastyczne formy zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B).

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako DevOps

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: DevOps w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy DevOps Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca DevOps, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Warszawa, mazowieckie

Android Developer

Specjalista DevOps/ Java

Architekt Rozwiązań

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133