Programista Java Idea

  • Katowice, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Jeśli jesteś Android Developerem ze znajomością Kotlin i chcesz pracować dla międzynarodowej firmy projektującej rozwiązania w zakresie systemów parkingowych, której działalność w 90% skupia się na największych metropoliach w USA, koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją!

Zakres obowiązków:

  • budowa nowej aplikacji parkingowej w Kotlinie, Javie (bądź obydwu)
  • współpraca z technicznym Product Managerem w celu identyfikacji wymagań technicznych
  • ścisła współpraca z zespołem ze Stanów Zjednoczonych

Wymagania:

  • znajomość technologii Java
  • znajomość technologii Kotlin i biblioteki SDK
  • doświadczenie w zakresie integracji systemów (procesory płatności, systemy bankowe itp.)
  • doświadczenie w rozwoju aplikacji na Androida (minimum 3 lata)
  • doświadczenie w zakresie wdrażania i rozwijania urządzeń produkcyjnych (MDM)

Oferujemy:

  • 15 000- 18 000 netto B2B
  • tylko umowa B2B
  • elastyczne godziny pracy (możesz zaczynać między 8 a 10)
  • parking pod biurowcem
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • wyjścia integracyjne raz w miesiącu (np. na gokarty )
  • wspólne lunche firmowe 2 razy w miesiącu
  • pracę na sprzęcie najwyższej jakości

Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Programista Java

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista Java w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub Aplikuj na oferte pracy Programista Java Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista Java, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca.

Informacje o pracodawcy

Idea

Praca Programista Java, Katowice

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Arkadiusz Kardyś

rekrutacja@talentselect.pl

508 138 5

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior PHP Dev

Warszawa, mazowieckie

Junior Javascript Developer

Młodszy programista PHP

Młodszy programista JS/PHP

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542