Java Script Developer Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie

Dla międzynarodowej firmy mediowej intensywnie rozwijającej portfolio serwisów internetowych oraz wydającej magazyny drukowane poszukujemy osoby na stanowisko: Java Script Developer

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java Script
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizacji wysokowydajnych aplikacji z wykorzystaniem React/Vue.js
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Samodzielność
  • Chęć nauki i rozwoju osobistego

Wymagania:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Realny wpływ na stack technologiczny
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie mediowej z silną pozycją rynkową
  • Pakiet opieki zdrowotnej
  • Dostęp do programu ubezpieczenia na życie
  • Owocowe poniedziałki

Obowiązki:

  • Programowanie nowoczesnych aplikacji PWA Headless dla rozwiązań e-commerce
  • Projektowanie architektury nowych rozwiązań
  • Audyt kodów źródłowych tworzonych przez pozostałych członków zespołu
  • Pisanie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, e2e)

Opieka lekarska

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Java Script Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Java Script Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Java Script Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Script Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Java Script Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Product Security Engineer

Warszawa, mazowieckie

Senior C#/ .NET Developer

Kotlin Lead Developer

Node.js Regular Developer

Praca w mieście

Warszawa 3042
Wrocław 1260
Kraków 1226
Katowice 839
Poznań 617
Gdańsk 485