Inżynier Systemowy Cyclad Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Obecnie szukamy Inżynier Systemowy dla światowego lidera w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Kolejowa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Wynagrodzenie: 13 000 - 15 000 brutto UoP, 16 000 - 18 000 netto B2B
  • Praca zdalna: 20%

Obowiązki:

  • Ocena i nadzór merytoryczny realizowanych w firmie projektów rozwojowych i adaptacyjnych w zakresie systemów srk pod kątem ich funkcjonalności i przydatności dla użytkownika,
  • Opracowanie i weryfikacja dokumentacji technicznej dla klienta w zakresie systemów srk,
  • Wsparcie przy określaniu wymagań i koncepcji rozwoju systemów srk,
  • Wsparcie w analizie dokumentacji systemów srk na zgodność z polskim i europejskim prawodawstwem, instrukcjami kolejowymi oraz wymaganiami klienta,
  • Analiza materiałów przetargowych oraz wsparcie w zakresie procesu ofertowania.

Wymagania:

  • Wyższe techniczne o kierunku transport lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość budowy, eksploatacji i utrzymania komputerowych i przekaźnikowych systemów srk,
  • Znajomość przepisów krajowych w zakresie ruchu kolejowego i sygnalizacji,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym: co najmniej 5 lat na stanowiskach związanych z eksploatacją i utrzymaniem urządzeń srk,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane w dziedzinie transportu kolejowego w specjalności: urządzenia zabezpieczenia i srk,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość przepisów Unii Europejskiej (w tym TSI dla systemu Sterowanie) w zakresie ruchu kolejowego i sygnalizacji.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zarówno w obszarze aplikacji desktopowych jak i webowych
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej firmie

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Inżynier Systemowy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Inżynier Systemowy w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Inżynier Systemowy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Systemowy, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Inżynier Systemowy, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Katowice, śląskie

DevOps Engineer

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133