Tester Automatyczny/ Developer (C#) Cyclad Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Obecnie szukamy Testera Automatycznego/ Developera (C#) dla światowego lidera w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Kolejowa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Wynagrodzenie: 80 - 100 pln/h B2B, 10 000 - 13 000 brutto UoP
  • Praca zdalna: 20%

Obowiązki:

  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów systemowych,
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej i technicznej,
  • Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych oraz serwerowych w środowisku .NET z użyciem C#
  • Analiza i rozwiązywanie błędów zgłoszonych przez użytkowników,
  • Praca w metodyce Scrum (Redmine, codzienne spotkania, planowanie, itd.)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Dobra znajomość środowisk testów automatycznych z w uwzględnieniem UI
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
  • Znajomość języka programowania C# (programowanie współbieżne, WPF, MVVM Light, NUnit)
  • Dobra znajomość baz danych SQL
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego (wzorce projektowe, SOLID)
  • Doświadczenie w pracy z repozytoriami GIT/SVN/Synergy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zarówno w obszarze aplikacji desktopowych jak i webowych
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej firmie

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Tester Automatyczny/ Developer (C#)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Tester Automatyczny/ Developer (C#) w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Tester Automatyczny/ Developer (C#) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Automatyczny/ Developer (C#), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Tester Automatyczny/ Developer (C#), Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Katowice, śląskie

DevOps Engineer

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133