PHP Developer Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Legnica, dolnośląskie

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży IT - osoby do pracy, na stanowisku: PHP Developer
Miejsce pracy: Legnica

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • tworzenie oprogramowania w technologii PHP,
  • tworzenie systemu informatycznego od podstaw z wykorzystaniem najnowszego stacku,
  • codzienna praca w metodyce SCRUM i Kanban.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w PHP lub innym języku programowania,
  • pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
  • posiadasz dobrą znajomość frameworka Laravel, a także nie jest Ci obca praca z relacyjnymi bazami danych,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym (B2),
  • masz doświadczenie w pracy z dobrymi praktykami programistycznymi i z wzorcami projektowymi,
  • cechują Cię: stała gotowość do rozwoju oraz umiejętności analitycznego myślenia,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z Vue i z nierelacyjnymi bazami danych - atut mile widziany.

Pracodawca oferuje:

  • pracę przy interesujących projektach w najnowszych technologiach,
  • dofinansowania do szkoleń, sympozjów, spotkań oraz tematycznych kursów i studiów podyplomowych,
  • zatrudnienie na zasadach B2B,
  • pracę częściowo zdalną oraz elastyczne godziny pracy,
  • 25 dni płatnego urlopu,
  • kartę Multisport, a także lekcje z języka angielskiego z native speakerem.

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Legnica. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca PHP Developer, Legnica

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Developer

Legnica, dolnośląskie

.Net developer

Legnica, Polska

Senior QA Engineer

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133