Kierownik Działu IT HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik Działu IT
Warszawa
NR REF.: 1136890

Twoja nowa firma:
Dystrybutor artykułów FMCG (chemia gospodarcza, kosmetyki), posiadający sieć kilkudziesięciu drogerii oraz zatrudniający kilkuset pracowników. Firma posiadamagazyn centralny w Warszawie oraz kilka terminali przeładunkowych.

Twoja nowa rola:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za bieżące sprawy działu IT (4-5 pracowników) oraz nadzorowała wszystkie procesy w dziale zgodnie ze strategią firmy. Będzie zarządzać podległą kadrą pracowniczą i ściśle współpracować z Kierownikiem ds. technologii.

Zakres obowiązków :

  • opracowywanie planów rozwoju działu,
  • zarządzanie oraz optymalizacja infrastruktury IT (kilka serwerów fizycznych i kilkanaście wirtualnych);
  • wdrażanie projektów IT (np. wymiana systemu ERP);
  • budowanie i realizacja strategii działu IT, bezpośrednie raportowanie do zarządu;
  • opracowywanie nowych procesów poprawiających efektywność przedsiębiorstwa (we współpracy z Kierownikiem ds. technologii);
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • analiza pracy działu.

Klucz do sukcesu:

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami/projektami/zespołami IT;
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne;
  • Umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym bardzo mile widziane.

Co otrzymasz w zamian:

  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość realnego wpływu na kształt podległego obszaru w organizacji (płaska struktura, raportowanie bezpośrednio do zarządu);
  • Pakiet medyczny;

Dalsze kroki:
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą rolą, kliknij „Apply now", aby przekazać swoje CV lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Jeśli ta praca nie jest dla Ciebie odpowiednia, ale szukasz nowych wyzwań, skontaktuj się z nami w celu uzyskania poufnej dyskusji na temat swojej kariery.

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Kierownik Działu IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Kierownik Działu IT w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Kierownik Działu IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Działu IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Kierownik Działu IT, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Digital Data Expert

Warszawa, mazowieckie

Junior IT Support Specialist

Event Lead

Contact Center Specialist

OSS/BSS Test Engineer

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550