PHP Full Stack Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie

Dla międzynarodowej firmy tworzącej oprogramowanie na rynek holenderski, świadczącej usługi programistyczne w zakresie aplikacji mobilnych i webowych, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: PHP Full Stack Developer

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP7+
  • Dobra znajomośc frameworka Zend lub Laravel
  • Dobra znajomość Angular.js i Backbone.js
  • Dobra znajomość HTML5 i CSS3
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Umiejętność pracy z repozytorium GIT
  • Doświadczenie pracyu z JIRA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość standardów kodowania PSR-4
  • Znajomość diagramów UML
  • Znajomość REST, SOAP
  • Znajomość DDD, CQRS

Wymagania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Edukacja w postaci kursów/szkoleń/konferencji

Obowiązki:

  • Czynny udział w kompletnym procesie tworzenia oprogramowania (tworzenie kodu, code review, deployment, estymacja, planowanie pracy, testy, sugerowanie rozwiązań, retrospekcja)
  • Praca nad projektami rozwojowymi (90%) i utrzymaniowymi (10%)

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako PHP Full Stack Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: PHP Full Stack Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy PHP Full Stack Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Full Stack Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca PHP Full Stack Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Script Developer

Kraków, małopolskie

Programista Baz Danych

Ruby on Rails developer

Regular/Senior DevOps engineer

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340