Senior Data Scientist HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie

Senior Data Scientist
Warszawa
NR REF.: 1137473

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Data Scientist

Lokalizacja: Warszawa-Służewiec
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa (docelowo przejęcie Kontraktora przez Klienta, też na B2B)
Stawka: 85-95 zł/h netto + VAT na B2B
Start date: ASAP
Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu
Godziny pracy: business hours

Zadania:

  • Wsparcie tworzenia nowego monitoringu serwisów
  • Budowanie modeli w oparciu o dane z systemów wewnętrznych
  • Rozwijanie predictive maintanance w ramach zespołu Data Scientistów

Wymagania:

  • Doświadczenie seniorskie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w analizie danych, przygotowywaniu modeli analitycznych
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością danych
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Dobra znajomość Tableau oraz Python
  • Język angielski min. B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Proces rekrutacyjny: 1spotkanie f2f (aktualnie webex, onboarding też jest zdalny)

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Senior Data Scientist

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior Data Scientist w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Senior Data Scientist Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Data Scientist, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Senior Data Scientist, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

BI Engineer

Warszawa, mazowieckie

Administrator Baz Danych

Administrator AIX

Application Manager - retail

Administrator Linux

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550