Contact Center Specialist HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie

Contact Center Specialist
Warszawa
NR REF.: 1137443

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Rodzaj umowy: kontrakt B2B (via Hays Poland)

Stawka: 60-80 pln netto+vat/h

Rekrutacja prowadzona zdalnie

Zadania:

  • Rozwój systemów Contact center, nagrywania i analityki rozmów, integracja z domenami CRM i ERP
  • Budowa nowych kanałów komunikacji (chat, social media)
  • Usprawnienie procesów komunikacji i obsługi klienta
  • Realizacja zmian POC w środowiskach DEV, TEST i produkcyjnym
  • Wsparcie użytkowników końcowych
  • Identyfikacja zagrożeń technologicznych
  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji dla systemów i rozwiązań
  • Wsparcie i zarządzanie problemami, zarządzanie poważnymi incydentami i bezpieczeństwem informacji
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz procesów biznesowych

Wymagania:

  • Znajomość środowisk Genesys Pure Engage, NICE, media platforms i rozwiązań SBC
  • Znajomość protokołów http, SIP, TCP/UDP
  • Wiedza z następujących obszarów na poziomie juniorskim (wystarczy orientacja w tych tematach):
    • serwery aplikacyjne (Apache, Web Logic, Jboss, Tomcat/Apache, Windows IIS)
    • RESTful API, SoapUI
    • Network stack, filesystems
    • Docker, Kubernetes
    • MySQL, PosgresSQL, Oracle, NoSQL (znajomość pod kątem aplikacji)
  • Język angielski B1/B2

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Contact Center Specialist

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Contact Center Specialist w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Contact Center Specialist Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Contact Center Specialist, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Contact Center Specialist, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

OSS/BSS Test Engineer

Warszawa, mazowieckie

Mid Devops Engineer

Kierownik Działu IT

IoT Administrator (TELCO)

Senior Data Scientist

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550