Analityk systemowy HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie

Analityk systemowy
Warszawa
NR REF.: 1137663

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 90 zł netto/h
Angielski: B2

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie zmian do działających i nowych systemów informatycznych
  • Opracowywanie technicznej koncepcji dla rozwiązań mobilnych
  • Ścisła współpraca z product owner'ami i developer'ami w celu zaprojektowania i stworzenia rozwiązań najwyższej jakości od identyfikacji celów biznesowych po definicję wymagań
  • Wsparcie techniczne w zakresie rozwiązywania problemów dotyczących aplikacji mobilnych

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowiskuw obszarze aplikacji mobilnych
  • Znajomość procesów tworzenia oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne
  • Umiejętność tworzenia oraz korzystania z dokumentacji funkcjonalnej i technicznej
  • Znajomość interfejsu ADB oraz narzędzia Charles Proxy
  • Znajomość platform Kibana i Dynatrace
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL w stopniu pozwalającym na swobodną analizę przechowywanych danych
  • Znajomość technologii wirtualizacji i kontenerów
  • Znajomość platform Google Play i App Store
  • Znajomość narzędzi projektowych Jira i Confluence

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Analityk systemowy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk systemowy w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Analityk systemowy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk systemowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Analityk systemowy, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

RPA Developer

Warszawa, mazowieckie

Team Leader Java

Integration Developer

BI Engineer

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412