Front-End Developer HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie

Front-End Developer
Warszawa
NR REF.: 1137640

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Tworzenie platformy IT i infrastruktury od zera
  • Programowanie rozwiązań opartych na chmurze
  • Praca w architekturze mikroserwisów
  • Rozwój i utrzymanie platformy

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Front-End Developera
  • Doświadczenie z technologiami JavaScript(ES6), HTML5, CSS
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie z Java, Node.js, Angular, Newman, Go
  • Znajomość metodologii Agile (np. Scrum / SAFe)
  • Język angielski - B2+
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowych projektach

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój nowego (greenfieldowego) projektu o dużym zasięgu

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Front-End Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Front-End Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Front-End Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Front-End Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Front-End Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

RPA Developer

Warszawa, mazowieckie

Team Leader Java

Integration Developer

BI Engineer

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197