Senior .NET Developer Cyclad Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy programistów .NET dla naszego klienta - banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: możliwa praca w 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz/ Warszawa Mokotów
  • Tech stack projektu: C#, .NET Core 6, Microserwisy SQL, REST, GIT, Kubernetes/ AKS, Unit tests, Azure, React
  • Podział pracy: 75% tworzenie nowych funkcjonalności, 15% bug fixing, 10% spotkania
  • Budżet: b2b 1000 - 1350 PLN/MD VAT; UOP: 15 000 - 20 000 brutto PLN - w zależności od doświadczenia
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla banku
  • Tworzenie nowych rozwiązań dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych banku
  • Programowanie zmian w środowisku .NET
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Archiwizowanie kodów i naprawa błędów
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Metodologia: Scrum
  • Tech stack: C#, .NET Core 6, SQL, REST, GIT, Unit tests (xUnit), Azure, mikroserwisy, Kubernetes/AKS

Czego oczekujemy:

  • 4-letnie doświadczenie zawodowe jako .NET Developer
  • Bardzo dobra znajomość C#, NET CORE, Microsoft Azure i tworzenia aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL (T-SQL)
  • Umiejętność programowania REST
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych nUnit, xUnit, testów integracyjnych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziana znajomość: React, Kubernetes/ AKS

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

Szukasz pracy jako Senior .NET Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior .NET Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Senior .NET Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior .NET Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Senior .NET Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Konsultant BizTalk

Warszawa, mazowieckie

Fullstack Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325