Junior/Mid Node.js developer Teamquest

  • Gdynia, pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: pomorskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla jednej z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej obsługującej kilkadziesiąt tysięcy firm w 140 krajach, poszukujemy kandydata na stanowisko: Junior/Mid Node.js developer

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania umożliwiającego zaawansowane wyszukiwanie produktów;
  • modernizacja i zapewnienie stabilności działania oprogramowania;
  • podejmowanie inicjatyw mających przełożenie na jakość wytwarzanego oprogramowania

Wymagania:

  • znajomość javascript/typescript
  • znajomość silnika relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL)
  • SOLID, TDD
  • doświadczenie w pracy z Node.js minimum rok
  • znajomość systemu LINUX
  • angielski-B2

Wymagania:

  • zatrudnienie na UoP
  • szkolenia
  • możliwość wpływu na projekt
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • sekcje sportowe
  • dofinansowanie posiłków
  • świeże owoce i jogurty

Opieka lekarska

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Junior/Mid Node.js developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior/Mid Node.js developer w miejscowości: Gdynia. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Junior/Mid Node.js developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior/Mid Node.js developer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Junior/Mid Node.js developer, Gdynia

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mid Backend developer

Gdynia, pomorskie

Junior backend developer

Angular (6) Developer

Junior Node Developer

Praca w mieście

Warszawa 2531
Wrocław 1081
Kraków 1060
Katowice 729
Poznań 510
Łódź 389