Wyszukaj spośród 21556 ogłoszeń o pracę

Młodszy programista PHP Idea

  • Warszawa, mazowieckie
  • 14-06-2020 , do końca 411 dni

Właśnie skończyłeś szkolenie, bądź kurs ? Robisz sam lub z kolegami projekty dla siebie ? Skończyłeś studia związane z programowaniem ? Pragniesz zaznaczyć swoje umiejętności i dzielić się pomysłami z innymi otartymi głowami ?

Głównym zadaniem będzie utrzymanie istniejących robotów sieciowych oraz budowę nowych. Są to tzw.parsery, czyli sztuczna inteligencja, którą wykorzystujemy do analizy danych

Wymagamy znajomości następujących zagadnień:

  • znajomość podstaw PHP, JavaScript

Możesz oczekiwać:

  • mamy swoją stacjonarną bibliotekę
  • uruchamiamy właśnie własną platformę e-learningową
  • karta Multisport
  • LuxMed
  • elastyczny czas pracy i częściową pracę home office
  • regularne integracje zespołu oraz brak dress code'u
  • twoja satysfakcja i zadowolenie z pracy są dla nas najważniejsze i potrafimy o nie zadbać


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Młodszy programista PHP

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy programista PHP w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy programista PHP Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy programista PHP, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca.

Informacje o pracodawcy


Idea


Praca Młodszy programista PHP, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 411 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior PHP Dev

Warszawa, mazowieckie


Junior Javascript Developer

Warszawa, mazowieckie


Młodszy programista JS/PHP

Warszawa, mazowieckie


Praca w mieście

Warszawa 3042
Wrocław 1260
Kraków 1226
Katowice 839
Poznań 617
Gdańsk 485
Zobacz więcej