.Net Developer NBC Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Budujemy zespoły. Robimy projekty. Dostarczamy rozwiązania IT.

Tworzenie oprogramowania i ciągłe szukanie innowacyjnych rozwiązań to coś,co nas nakręca i motywuje do działania. Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów. Możemy pochwalić się także współpracą z Klientami zagranicznymi, dla których realizujemy projekty związane m.in. z machine learning, systemami wbudowanymi czy wparciem e-commerce. Nasze biura znajdziecie we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Warszawie, ale współpracować możecie z nami także w innych miastach.

Zadania:

  • tworzenie i rozwój systemów bankowych oraz aplikacji webowych o architekturze wielowarstwowej,
  • współpraca w ramach zespołu,
    dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania.

Projekty:

  • dotyczą m.in: bankowości elektronicznej, systemu do monitorowania nadużyć i przestępstw finansowych, kart kredytowych, rozwoju aplikacji webowych o architekturze wielowarstwowej, geolokalizacji, migracji bazodanowych i innych.

Aplikuj, jeśli masz doświadczenie z:

  • C#, ASP.NET, ASP.NET MVC, WCF,
    SQL i T-SQL,
  • JavaScript, jQuery (mile widziane - jako dodatkowy atut),
  • językiem angielskim (w ramach pracy z dokumentacją techniczną).

Oferujemy:

  • pakiet sportowy i medyczny,
  • rozwój jako prelegent w wydarzeniach z branży IT,
  • opiekę Managera podczas współpracy,
  • zaplecze projektowe.

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako .Net Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: .Net Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy .Net Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .Net Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca .Net Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Front-end Developer z VueJS

Wrocław, dolnośląskie

Big Data Spark Scala Developer

Software Architect / Tech Lead

Praca w mieście

Warszawa 1645
Kraków 615
Wrocław 543
Katowice 402
Warszawa 187
Poznań 183