Scrum Master NBC Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBC jest firmą z ponad 12-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni Specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!

Tym razem poszukujemy osoby na stanowisko: Scrum Master

Kluczowe zadania:

  • wsparcie zespołów stosujących Scrum,
  • promowanie zwinnych metodyk pracy,
  • prowadzenie warsztatów dotyczących zwinności,
  • aktywna współpraca z klientem z pionu publicznego.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjne w roli Scrum Mastera - najlepiej nie łączone z innymi rolami w zespole,
  • dogłębne rozumienie i umiejętności stosowania wartości, reguł i praktyk Agile,
  • praktyczna znajomość Scruma,
  • doświadczenie w pracy w zespołach stosujących metodyki zwinne,
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • umiejętność efektywnego organizowania swojej pracy,
  • znajomość narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (m. in. Jira, Confluence),
  • wiedza z zakresu certyfikatu Professional Scrum Master™ level I (PSM I),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),
  • wysoko rozwinięte kompetencje miękkie i komunikacyjne, które przełożą się na dobrą atmosferę i cele biznesowe.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dotyczących zwinności,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie Kanbanu,
  • Professional Scrum Master™ level II (PSM II).

Oferujemy:

  • zdalny proces rekrutacyjny (rozmowy, weryfikacja techniczna, podpisanie umowy),
  • praca zdalna do odwołania,
  • praca w biurze centrum Wrocławia,
  • możliwość rozwoju kompetencji technicznych (dostęp do takich platform jak Treehouse).

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Scrum Master

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Scrum Master w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Scrum Master Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scrum Master, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Scrum Master, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Front-end Developer z VueJS

Wrocław, dolnośląskie

Big Data Spark Scala Developer

Software Architect / Tech Lead

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197