Python Developer CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności
  • Optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu)
  • Udoskonalanie wdrażanego rozwiązania pod kątem wydajności oraz technologii
  • Weryfikacja jakości oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie jako Python Developer
  • Umiejętność tworzenia algorytmów oraz analizy i optymalizacji danych
  • Znajomość Bash oraz narzędzi takich jak Pandas, Flake8 oraz Black
  • Umiejętność modelowania z wykorzystaniem Matlab
  • Praktyczna znajomość Git, SVN, GitLab, Docker oraz systemu Linux
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum/Agile
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Szkolenia i treningi
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Python Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Python Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Python Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Praca Python Developer, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512