Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Obsługa klienta międzynarodowego z językiem niemieckim - praca zdalna L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 21-11-2022 , do końca 494 dni

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Opis stanowiska:

  • Odpowiadanie na zapytania, kierowane od klientów w języku niemieckim
  • Dostarczanie wysokiej jakości usług z zakresu IT/Help Desk
  • Analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytań korzystając z gotowych rozwiązań,
  • Współpracowanie z zespołem (wspieranie pozostałych członków zespołu, w codziennych czynnościach)

Profil Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (min. b2)
  • Odpowiednie zaplecze techniczne
  • Dyspozycyjność do pracy, w pełnym wymiarze godzin
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta - zakres obsługi technicznej, help desk itp.
  • Umiejętność pracy z zespołem,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • wykorzystanie języka obcego w codziennej pracy,
  • pracę dla dużej międzynarodowej korporacji,
  • możliwość pracy zdalnej w systemie zmianowym (na terenie Polski)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • prace na pełen etat
  • elastyczny grafik
  • wynagrodzenie na poziomie około 4500 zł brutto

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Obsługa klienta międzynarodowego z językiem niemieckim - praca zdalna

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Obsługa klienta międzynarodowego z językiem niemieckim - praca zdalna w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Obsługa klienta międzynarodowego z językiem niemieckim - praca zdalna Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Obsługa klienta międzynarodowego z językiem niemieckim - praca zdalna, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.