Administrator Systemów Linux nazwa.pl sp. z o o

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: podkarpackie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Jesteśmy liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób z zaawansowaną znajomością Linuxa, dla których nie ma rzeczy niemożliwych :) Jeżeli posiadasz doświadczenie w utrzymywaniu infrastruktury IT, potrafisz analizować dane oraz optymalizować procesy, dołącz do nas i zostań ekspertem branży hostingowej w Polsce!

Zadania:

  • będziesz instalować, konfigurować i administrować systemami operacyjnymi.
  • monitorować stan systemów informatycznych.
  • rozwiązywać problemy napływające do działu.
  • optymalizować procesy i rozwijać aplikacje.
  • projektować, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację techniczną
  • rozwijać się i czerpać wiedzę od ekspertów branży!

Wymagania:

  • na co dzień administrujesz systemami i masz zaawansowaną znajomość Linuxa
  • znasz narzędzia systemowe i potrafisz je wykorzystać do monitorowania, konfiguracji i optymalizacji parametrów pracy
  • potrafisz tworzyć skrypty w Bash/Python/Perl
  • masz praktyczną znajomość narzędzi Nagios, Grafana/Graphite
  • potrafisz administrować serwerami SMTP, IMAP, Postfix, HTTP, FTP, DNS
  • masz praktyczną wiedzę n.t oprogramowania: Apache, Nginx, Openstack, GIT, LXC, KVM, Ansible
  • znasz: PostgreSQL, MySQL, LDAP, Couchbase
  • mile widziana znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP i OSPF/BGP4.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych
  • pracę w Firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczną formę współpracy
  • profesjonalny proces wdrożenia
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
  • pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i in.)

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Administrator Systemów Linux

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Administrator Systemów Linux w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy nazwa.pl sp. z o o lub Aplikuj na oferte pracy Administrator Systemów Linux Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator Systemów Linux, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.nazwa.pl sp. z o o praca.

Informacje o pracodawcy

nazwa.pl sp. z o o

Praca Administrator Systemów Linux, Rzeszów

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester Oprogramowania

Rzeszów, podkarpackie

Regular Python Developer

Regular PHP Developer

Praca w mieście

Warszawa 1645
Kraków 615
Wrocław 543
Katowice 402
Warszawa 187
Poznań 183