Specjalista ds. Data Science Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży finansowej - osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Data Science
Miejsce pracy: Wrocław Psie Pole

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • budowa, dokumentowanie, wdrażanie i monitorowanie modeli predykcyjnych oraz segmentacyjnych optymalizujących procesy decyzyjne w firmie
  • pozyskiwanie oraz przygotowywanie danych do analiz i modelowania (ekstrakcja danych z baz, czyszczenie, transformacja, itp.)
  • współpraca z klientem wewnętrznym - przekształcanie warunków klienta na język analityczny.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe: matematyka, informatyka, fizyka),
  • masz minimum roczne doświadczenie w zakresie budowy modeli segmentacyjnych, predykcyjnych, oraz statystycznej analizy danych,
  • doskonale znasz język programowania R oraz MS SQL,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość statystyki oraz algorytmów uczenia maszynowego,
  • potrafisz współpracować oraz samodzielnie wysuwać i prezentować wnioski,
  • masz wysokie zdolności analityczne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka programowania - Python (np. biblioteki NumPy, scikit-learn, pandas, matplotlib, keras, NLTK,)
  • znajomość narzędzi big data (np. Spark),
  • znajomość metodyk zwinnych.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w kreatywnym zespole,
  • bogaty system benefitów pozapłacowych.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Data Science

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista ds. Data Science w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista ds. Data Science Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Data Science, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Data Science, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Technology development manager

Digital Marketing Specialist

Specjalista ds. Data Science

PHP Developer

Legnica, dolnośląskie

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197