Programista WebMethods GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:

  • Programista WebMethods

Miejsce pracy: praca w jednym z biur - Rzeszów / Kraków / Gdańsk / Katowice / Tarnów / Nowy Sącz - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej) w godzinach 8-17 (8h)

Krótki opis projektu: Jeden z największych systemów informatycznych obsługujący kilka milionów użytkowników. Rozwiązanie z którego na co dzień korzystają pracodawcy, osoby ubezpieczone, lekarze oraz świadczeniobiorcy. W ramach systemu działają aplikacje służące np. do obsługi dokumentów ubezpieczeniowych, elektroniczna obsługa wniosków, rejestracja wizyty w dowolnej placówce, elektroniczne zwolnienia lekarskie.

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

* Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania

* Rozwój modułów oprogramowania

* Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)

* Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności

* Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania

Na początku 100% utrzymania, później płynne przechodzenie w 100% rozwoju oprogramowania.

Jeśli:

  • Ukończyłeś studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Znasz WebMethods
  • Nie są Ci obce relacyjne bazy danych, język SQL oraz posiadasz doświadczenie w pracy z GITem
  • Posiadasz doświadczenie w utrzymaniu dużych, zintegrowanych systemów informatycznych działających w Internecie
  • Twój język angielski jest na poziomie min. B1

to czekamy właśnie na Ciebie!

Pełny stack technologiczny całego projektu (pracują na nim Administratorzy LIFERAY oraz Programiści WebMethods): Webmethods, Liferay, KIR Szafir SDK, JBoss, Nginx, Apache SOLR w Liferay, Apache http server, HAproxy, Apache Tomcat, Postgres Plus Advanced Server, MS SQL Server, Squid Proxy, ClamAV, Openshift Origin2, Keycloak3.

W zamian za zwoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Interesujący i pełen wyzwań projekt w którym pracuje obecnie blisko 180 osób
  • Udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemu obsługującego kilka milionów użytkowników
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.
  • Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
  • Pracę w przedziale 8-17 (poniedziałek -- piątek) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premia roczna
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Programista WebMethods

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista WebMethods w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Programista WebMethods Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista WebMethods, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Programista WebMethods, Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Inne ogłoszenia pracodawcy

Administrator Infrastruktury IT

Rzeszów, podkarpackie

Programista Liferay

PHP Developer (Game House)

Architekt Infrastruktury IT

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325