Inżynier OSS HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Inżynier OSS
Warszawa
NR REF.: 1139018

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier OSS

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 90-95 pln netto+vat/h
Angielski: B2

Zadania:

  • utrzymanie i rozwój systemów monitorowania (OSS Monitoring)
  • zbieranie wymagań i tworzenie koncepcji monitoringu (IT/NT)
  • wytwarzanie mediacji w oparciu o SNMP, WebService (SOAP/REST), baz danych, pliki płaskie, JMS, Corba z wykorzystaniem języków Java, FireFly, PL/SQL, Bash
  • utrzymanie i administrowanie systemami monitorowania i OS klasy Linux

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru Telco lub IT
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów monitorowania
  • doświadczenie w tworzeniu mediacji FM i PM
  • doświadczenie w przetwarzaniu dużych zbiorów danych
  • dobra znajomość protokołu SNMP
  • umiejętność programowania Java, FireFly, Pl/SQL, Bash
  • znajomość podstawowych zagadnień dotyczących administracji systemami Linux
  • nastawienie na rozwój, samodzielność i osiąganie założonego celu
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o B2B
  • atrakcyjne stawki
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w firmie telekomunikacyjnej
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Inżynier OSS

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Inżynier OSS w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Inżynier OSS Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier OSS, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Inżynier OSS, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Administrator Infrastruktury

Warszawa, mazowieckie

Project Manager

Business Analyst e-Commerce

Senior Data Engineer

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512