Młodszy Programista .net ESKOM IT Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 17 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.
ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.

Zadania:

  • Tworzenie nowej aplikacji internetowej w oparciu o technologie .net,
  • Rozwój i dostosowanie systemów do potrzeb klientów.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Naprawa błędów w fazie testów w aplikacjach,
  • Współpraca z Project Managerem, Analitykiem oraz innymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w komercyjnych projektach realizowanych w technologiach .net,
  • Znajomość technologii C# i .NET Framework. i .NET Core,
  • Znajomość narzędzi takich jak Git, Maven, JUnit.
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
  • Mile widziana znajomość Jiry i Confluence,
  • Mile widziana znajomość zagadnień Front-End, np. Angular.
  • Wymagana jest znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 - umożliwiająca swobodną komunikację (pisemną i ustną).

Oferujemy:

  • Długoterminową współprace przy różnych projektach informatycznych,
  • Realny wpływ na wybór technologii przy projekcie,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy,
  • Współpracę o oparciu o kontrakt B2B,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • Smaczną kawę i świeże owoce,
  • Dostęp do rozwiązań IT w ramach partnerstw technologicznych.

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Młodszy Programista .net

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy Programista .net w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy ESKOM IT Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy Programista .net Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Programista .net, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.ESKOM IT Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

ESKOM IT Sp. z o.o.

Praca Młodszy Programista .net, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista PHP

Wrocław, dolnośląskie

Administrator Linux

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 2531
Wrocław 1081
Kraków 1060
Katowice 729
Poznań 510
Łódź 389