Wsparcie techniczne klienta niemieckojęzycznego - praca zdalna, elastyczny grafik L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Gdynia, pomorskie

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania na stanowisku:

  • Przyjmowanie zgłoszeń od klienta niemieckojęzycznego (mail, telefon, chat)
  • Stała obsługa komunikatorów
  • Fachowa obsługa klienta zagranicznego
  • Analiza zgłoszeń i znajdywanie rozwiązań dopasowanych do klienta
  • Zrozumienie problemu klienta
  • Pomoc w rozwiązaniu problemu z jakim zgłasza się klient
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia w przypadku braku możliwości rozwiązania sytuacji
  • Tworzenie dokumentacji
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

Wymagania stawiane kandydatom:

  • język niemiecki i język angielski na poziomie minimum b2
  • swobody w komunikacji mailowej i telefonicznej
  • zdolności do indywidualnego traktowania klientów
  • dostępności do pracy na pełen etat
  • umiejętności do zarządzania czasem pracy własnej
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność
  • samodyscypliny i ukierunkowania na rozwiązywanie problemów
  • otwartości na nowe wyzwania i chęć do ciągłego rozwijania kompetencji zawodowych

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczny grafik który można dostosować do aktualnych zobowiązań takich jak studia czy kursy
  • Prace na pełen etat
  • Uzyskanie kwalifikacji zawodowych pozwalających na dalszy rozwój
  • Możliwość rozwoju w firmie (polepszanie kwalifikacji, awanse)
  • Zdobycie lub uzupełnienie doświadczenia w pracy w korporacji
  • Umowę o pracę
  • Systematycznie wypłacane wynagrodzenie za wykonywaną pracę
  • Rozbudowany pakiet dodatków socjalnych: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np. do okularów czy kursów językowych.

Szukasz pracy jako Wsparcie techniczne klienta niemieckojęzycznego - praca zdalna, elastyczny grafik

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Wsparcie techniczne klienta niemieckojęzycznego - praca zdalna, elastyczny grafik w miejscowości: Gdynia. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Wsparcie techniczne klienta niemieckojęzycznego - praca zdalna, elastyczny grafik Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wsparcie techniczne klienta niemieckojęzycznego - praca zdalna, elastyczny grafik, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.