Regular Web Developer Teamquest

  • Malbork, pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: pomorskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Do polskiej firmy, właściciela sklepu internetowego i sklepów stacjonarnych odzieży sportowej, poszukuję osobę na stanowisko: Regular Web Developer

Wymagania:

  • znajomość PHP 7
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • znajomość technologii XHTML, CSS3, JavaScript, XML

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworków PHP (Symfony, Yii, Laravel)
  • znajomość frameworków Javascript

Wymagania:

  • zatrudnienie na UoP albo na B2B
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Edenred
  • szybki proces rekrutacyjny

Obowiązki:

  • wdrożenie i administracja systemu firmowego ERP/ CRM

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular Web Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular Web Developer w miejscowości: Malbork. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular Web Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular Web Developer, praca w Malbork dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular Web Developer, Malbork

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular PHP Developer

Malbork, Polska

Regular Web Developer

Malbork, pomorskie

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197