.Net developer Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Legnica, dolnośląskie
  • 12-08-2020 , do końca 2 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania - osoby do pracy, na stanowisku: .Net developer

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • budowanie aplikacji w oparciu o .NET i .Net core,
  • prowadzenie działań rozwojowych oprogramowania software'owego,
  • implementowanie oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą,
  • dbanie o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz dobrze mechanizmy C#,
  • pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • masz praktyczną wiedzę w pracy z MS SQL Server,
  • nie są Ci obce zagadnienia związane z bazami danych - Entity Framework,
  • masz wprawę w pracy z ASP.NET MVC,
  • cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także pracy zespołowej,
  • mile widziane doświadczenie z .NET Core, VUE/Angular/React, biblioteki SignalR, stostowania wzorców projektowych.

Pracodawca oferuje:

  • rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje, technologiczne spotkania oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,
  • pracę przy projektach o zróżnicowanej tematyce, różnym poziomie trudności, czasie trwania oraz różnej wielkości zespołu,
  • pracę częściowo zdalną oraz elastyczne godziny pracy,
  • 25 dni płatnego urlopu,
  • kartę Multisport, a także lekcje z języka angielskiego z native speakerem.

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako .Net developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: .Net developer w miejscowości: Legnica. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy .Net developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .Net developer, praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca .Net developer, Legnica

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Developer

Legnica, dolnośląskie

.Net developer

Legnica, Polska

Senior QA Engineer

Praca w mieście

Warszawa 1645
Kraków 615
Wrocław 543
Katowice 402
Warszawa 187
Poznań 183