TRAFFIC SPECIALIST Bank Millennium S.A.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Goodie to nowoczesna i przyjazna w użytkowaniu platforma smartshoppingowa (strona www oraz aplikacja mobilna) zbierająca oferty i promocje z centrów handlowych, sklepów oraz restauracji. Stoi za nią doświadczenie i potencjał Banku Millennium, jednego z najnowocześniejszych banków w Polsce.

Zadania:

  • Zarządzanie kampaniami mobile i web: poprawne wprowadzenie do adserwera, implementacja kodów i sprawdzanie poprawności ich działania
  • Ocena potencjału dla danej kampanii i odpowiedzialność za realizację założeń KPI
  • Czuwanie nad poprawnością realizowanych kampanii, bieżące analizowanie, raportowanie, rozliczanie
  • Optymalizacja kampanii reklamowych pod różne modele rozliczeń (CPM, CPC, CPL, CPS i inne)
  • Testowanie funkcjonalności adserwera i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Przeprowadzanie i koordynowanie integracji z mobilnymi platformami analitycznymi

Jeśli:

  • posiadasz minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w dziale traffic po stronie wydawcy, domu mediowego lub agencji interaktywnej
  • znasz narzędzia takie jak: AdManager, Google Analytics, Firebase, Google Tag Manager w zakresie implementacji i raportowania
  • znasz HTML i Javascript
  • nie są Ci obce narzędzia komunikacji z użytkownikami, takie jak mailing i push
  • masz doświadczenie w pracy z adserwerami i platformami zakupowymi DSP
  • Twoją mocną stroną są umiejętności analityczne, organizacyjne oraz efektywne zarządzanie czasem pracy
  • jesteś osobą skrupulatną i dokładną, a cyfry i Excel są Twoim światem
  • wyróżnia Cię komunikatywność, samodzielność i umiejętności rozwiązywania problemów to czekamy na Twoje zgłoszenie.

U nas możesz liczyć na:

  • umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • codzienny rozwój w gronie pasjonatów nowych technologii i e-commerce

Dołącz do nas!

Aplikuj, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny: „GL/Goodie/Traffic". Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako TRAFFIC SPECIALIST

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: TRAFFIC SPECIALIST w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Bank Millennium S.A. lub Aplikuj na oferte pracy TRAFFIC SPECIALIST Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko TRAFFIC SPECIALIST, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Bank Millennium S.A. praca.

Informacje o pracodawcy

Bank Millennium S.A.

Praca TRAFFIC SPECIALIST, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340