Integration Developer z Java HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Integration Developer z Java
Warszawa
NR REF.: 1140056

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Projektowanie oraz tworzenie usług i rozwiązań integracyjnych w korporacyjnych środowiskach
  • Wdrażanie stworzonych integracji do środowiska produkcyjnego i dbanie o ich prawidłowe funkcjonowanie
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych produktów i usług oraz ich zgodność z ustalonymi wymaganiami biznesowymi.

Wymagania:

  • Solidne doświadczenie w obszarach integracji systemów IT i architektury SOA
  • Znajomość komercyjnych lub open-sourcowych szyn integracyjnych (WSO2 // Tibco // JBoss)
  • Bardzo dobra znajomość usług sieciowych i protokołów komunikacyjnych
  • Formaty wymiany danych typu XML, XSD, itd.
  • Java / Spring / Hibernate
  • Bazy danych (MS SQL, Oracle)
  • Umiejętność pracy z narzędziami CASE i znajomość standardu UML 2.x.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B
  • Praca 100% zdalnie (do końca roku), później ok. 2 dni w tygodniu w biurze w Warszawie
  • Projekty dotyczące integracji korporacyjnych systemów finansowych
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem lub prześlij swoje aktualne CV.

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Integration Developer z Java

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Integration Developer z Java w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Integration Developer z Java Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Integration Developer z Java, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Integration Developer z Java, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

RPA Developer

Warszawa, mazowieckie

Team Leader Java

Senior BI Data Engineer

BI Engineer

Praca w mieście

Warszawa 2001
Kraków 823
Wrocław 748
Katowice 554
Poznań 293
Gdańsk 259