PHP Developer UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Mok Yok IT to zespół specjalistów IT, którzy z pasją tworzą nieszablonowe rozwiązania technologiczne, dostosowane dla potrzeb i do obsługi kontrahentów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: PHP Developer.

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, prowadzi kompleksowy proces rekrutacyjny dla swojego Klienta Mok Yok IT.

Twoje zadania:

  • praca przy tworzeniu aplikacji służącej do wewnętrznego zarządzania złożonymi procesami w organizacji,
  • praca przy rozwoju aplikacji wspomagających funkcjonowanie organizacji (zarządzanie użytkownikami, umowami itp.),
  • wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz utrzymywanie istniejących,
  • wpływ na architekturę wdrażanych rozwiązań,
  • dbanie o dobre praktyki programistyczne.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia programowania w PHP,
  • znajomość Symfony,
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, Postgres),
  • znajomość Dockera i Composera,
  • znajomość GIT/Gerrita,
  • doświadczenie w tworzeniu webserwisów,
  • znajomość i używanie dobrych praktyk programowania.
Mile widziane:
  • doświadczenie z ES, Redis,
  • znajomość NodeJS,
  • znajomość RabbitMQ,
  • umiejętność pisania testów z wykorzystaniem PHPUnit,
  • umiejętność pracy w środowisku Linux.

Oferujemy:

  • pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi pełnymi pasji,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna Luxmed, karty sportowe),
  • uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów, realizację swoich pasji i pomysłów,
  • praca zdalną lub w biurze w centrum Wrocławia.

Szukasz pracy jako PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Praca PHP Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Lider Obszaru Testów Automatycznych

Wrocław, dolnośląskie

Senior IT System Engineer

C Developer

JBoss Administrator

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325