Administrator systemów UNIX P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

Klient: bank

Widełki: 90 - 100 PLN/H + VAT (B2B, ew. UoP)

Lokalizacja: Warszawa - Centrum (obecnie praca zdalna)

Współpraca długofalowa

Start: ASAP

Obowiązki:

  • konfiguracja/administracja środowiskami testowymi, produkcyjnymi; automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne
  • zarządzanie konfiguracją
  • automatyzacja monitoringu
  • ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów/ jak również biznesem/backofficem w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku testowym/produkcyjnym

Wymagania:

  • doświadczenie w administrowaniu aplikacjami
  • doświadczenie w troubleshooting'u (analiza od warstwy aplikacyjnej/biznesowej do systemowej)
  • dobra, praktyczna znajomość środowiska Java
  • znajomość serwerów aplikacyjnych (Weblogic Enterprise, JBoss)
  • dobra, praktyczna znajomość systemu Unix (RedHat, AIX)
  • znajomość systemów kolejkowych ze szczególnym uwzględnieniem Weblogic jms
  • umiejętność pisania skryptów shell
  • praktyczna znajomość SQL

Mile widziane:

  • znajomość Ansible zagadnień z zakresu konteneryzacji (docker, Kubernetes)
  • znajomość IBM MQ

Szukasz pracy jako Administrator systemów UNIX

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Administrator systemów UNIX w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Administrator systemów UNIX Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator systemów UNIX, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Administrator systemów UNIX, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197