Programista C++/PHP/JavaScript Teamquest

  • Białystok, podlaskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: podlaskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego klienta - lidera na rynku informacji gospodarczej, szukamy osoby na stanowisko Programista C++/PHP/JavaScript

Opis stanowiska pracy

  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji produkcyjnych firmy
  • Tworzenie nowych rozwiązań i aplikacji wg specyfikacji biznesowych produkt manager-ów.
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi z innych działów przy tworzeniu rozwiązań wspólnych.

Wymagania stawiane kandydatom

  • Znajomość na poziomie bardzo dobrym przynajmniej części z wybranych technologii: C++, JavaScript, HTML, CSS, PL/SQL,jQuery,PHP,VBA,Linusx bash
  • Umiejętność komunikacji z biznesem i przekładania potrzeb biznesowych na konkretne rozwiązania informatyczne.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i dostarczania kompletnego rozwiązania informatycznego.
  • Przynajmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka lub pokrewne

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość: ODBC, PostgreSQL, MSSQL, SOLR, TSQL, Ajax, C, CGI, ActiveMQ, Zend, java (lub chęć doszkolenia się w w/w zakresie)

Nasza oferta

  • Atrakcyjny system wynagradzenia i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie,
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej,
  • Interesującą pracę z dostępem do profesjonalnych narzędzi informatycznych
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowej strukturze.
  • Współprace w międzynarodowym zespole.
  • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Programista C++/PHP/JavaScript

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista C++/PHP/JavaScript w miejscowości: Białystok. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Programista C++/PHP/JavaScript Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista C++/PHP/JavaScript, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Programista C++/PHP/JavaScript, Białystok

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior Java Developer

Białystok, podlaskie

Programista Java(8/11)

Linux Administrator

iOS Platform Developer

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197