Mid/Senior Node.js Developer Teamquest

  • Gdynia, pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: pomorskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym klientem jest software house, który już ponad 20 lat realizuje różnorodne projekty

Opis stanowiska pracy

  • rozwój platformy e-commerce dla międzynarodowej sieci sklepów ogrodniczo-budowlanych

Wymagania stawiane kandydatom

  • doświadczenie w JavaScript i Node.js (minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego)
  • znajomość baz danych (najlepiej PostgreSQL)
  • umiejętność pracy z użyciem systemów kontroli wersji GIT
  • znajomość Docker
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka TypeScript - będzie dodatkowym atutem
  • wiedza dotycząca architektury i budowy mikroserwisów - mile widziana
  • znajomość budowania aplikacji z użyciem rozwiązań chmurowych Heroku, AWS, AZURE - mile widziane
  • znajomość React.js

Nasza oferta

  • elastyczne godziny pracy i częściową prace zdalną
  • możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub działalność gospodarcza)
  • umowę na czas nieokreślony
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę FitProfit
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego
  • pracę przy innowacyjnych i międzynarodowych projektach

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mid/Senior Node.js Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mid/Senior Node.js Developer w miejscowości: Gdynia. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Mid/Senior Node.js Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid/Senior Node.js Developer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Mid/Senior Node.js Developer, Gdynia

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mid Backend developer

Gdynia, pomorskie

Junior backend developer

Angular (6) Developer

Junior Node Developer

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197