Wyszukaj spośród 20151 ogłoszeń o pracę

Mail Migration - praca zdalna z jęz. niemieckim L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • 11-04-2023 , do końca 323 dni

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Mail Migration - praca zdalna z jęz. niemieckim

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mail Migration - praca zdalna z jęz. niemieckim w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Mail Migration - praca zdalna z jęz. niemieckim Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mail Migration - praca zdalna z jęz. niemieckim, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy


L.M. Group Poland Sp. z o.o.


Praca Mail Migration - praca zdalna z jęz. niemieckim, Poznań


Oferta jest ważna jeszcze 323 dni

Aplikuj teraz

Praca w mieście

Warszawa 922
Kraków 834
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325
Zobacz więcej