Młodszy specjalista, pomoc techniczna z językiem francuskim L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki na stanowisku:

  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla klientów firmy (obsługa systemu SAP)
  • przyjmowanie incydentów i zgłoszeń od klientów
  • udzielani odpowiedzi na otrzymywane zapytania
  • obsługa komunikatorów (mail, chat itp)
  • opisywanie incydentów w systemie i aktualizacja działań w systemie
  • tworzenie notatek służbowych z wykonywanej pracy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • zapewnienie poufności i ochrony danych osobowych

Pracodawca oczekuje:

  • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego i francuskiego (minimum poziom b2)
  • umiejętności do prowadzenia konwersacji w powyższych językach
  • braku skrępowania podczas rozmów np. na teams
  • Znajomość SAP
  • Minimum pół roczne doświadczenie, związane z obsługą klienta (preferowanie help desk, pomoc techniczna)
  • Wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym z jednej z placówek firmy (Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław)
  • Umowę o pracę na cały okres zatrudnienia
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie, w międzynarodowej firmie, oparte na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość uzyskania awansów zawodowych
  • Szkolenia
  • Sprzęt służbowy (laptop, telefon)
  • Pracę w trybie home office, która może być wykonywana z dowolnego miejsca w Polsce
  • Benefity

Szukasz pracy jako Młodszy specjalista, pomoc techniczna z językiem francuskim

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy specjalista, pomoc techniczna z językiem francuskim w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy specjalista, pomoc techniczna z językiem francuskim Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy specjalista, pomoc techniczna z językiem francuskim, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Praca Młodszy specjalista, pomoc techniczna z językiem francuskim, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

PostgreSQL System Administrator

Wrocław, dolnośląskie

Linux Cloud DevOps Engineer

Senior IT Network Engineer

Java Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325