Specjalista ds. wsparcia technicznego dla klientów biznesowych - język francuski L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki na stanowisku:

  • Świadczenie usług wsparcia pierwszej linii za pośrednictwem Service Desk
  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych
  • Obsługa różnego rodzaju komunikatorów
  • Opisywanie bieżących zgłoszeń
  • Tworzenie notatek serwisowych
  • Świadczenie profesjonalnego serwisu klientom biznesowym
  • Odpowiadanie na zapytania klientów w sposób profesjonalny i terminowy

Pracodawca oczekuje:

  • języka angielskiego i francuskiego - minimalny wymagany poziom języków to b2/c1
  • ważne: obu języków języka musi pozwalać na swobodną komunikację (telefon, mail, chat, teams)
  • swobody do prowadzenia rozmów
  • doświadczenia w pracy z systemem SAP
  • Doświadczenie w pracy związanej z help deskiem (minimum rok)
  • Chęć rozwoju zawodowego w pokrewnych dziedzinach
  • Wykształcenie lub kursy kierunkowe - stanowią dodatkowy atut ale nie są warunkiem koniecznym

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w trybie hybrydowym lub stacjonarnym (siedziby firmy znajdują się w Łódzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu)
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie zawarte na podstawie umowy o pracę
  • Work-life balance (praca od pon do pt, wolne weekendy)
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansów i zdobywania wiedzy branżowej
  • Pełny pakiet szkoleń stanowiskowych
  • Sprzęt służbowy
  • Pracę w trybie home office, która może być wykonywana z dowolnego miejsca w Polsce
  • Benefity

Szukasz pracy jako Specjalista ds. wsparcia technicznego dla klientów biznesowych - język francuski

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista ds. wsparcia technicznego dla klientów biznesowych - język francuski w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista ds. wsparcia technicznego dla klientów biznesowych - język francuski Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. wsparcia technicznego dla klientów biznesowych - język francuski, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. wsparcia technicznego dla klientów biznesowych - język francuski, Wrocław

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325