Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Wsparcie techniczne klienta międzynarodowego, - wymagany język francuski L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 05-05-2023 , do końca 329 dni

Dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki na stanowisku:

  • Świadczenie usług związanych z wsparciem klientów biznesowych
  • Pierwsza linia wsparcia technicznego, pomoc w systemie SAP
  • przyjmowanie incydentów i zgłoszeń serwisowych od klientów (mail, telefon, chat)
  • świadczenie pomocy technicznej
  • tworzenie notatek służbowych z wykonywanej pracy
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
  • zapewnienie poufności i ochrony danych osobowych

Pracodawca oczekuje:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i francuskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomość systemu SAP
  • otwartość do podjęcia pracy hybrydowej
  • chęć rozwoju zawodowego

Pracodawca oferuje:

  • Pracę hybrydową z jednej z placówki firmy: Kraków/Łódż
  • Umowę o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)
  • Mozliwośc długoterminowej współpracy i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szkolenia stanowiskowe i językowe
  • Sprzęt służbowy
  • Benefity

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Wsparcie techniczne klienta międzynarodowego, - wymagany język francuski

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Wsparcie techniczne klienta międzynarodowego, - wymagany język francuski w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Wsparcie techniczne klienta międzynarodowego, - wymagany język francuski Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wsparcie techniczne klienta międzynarodowego, - wymagany język francuski, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Praca Wsparcie techniczne klienta międzynarodowego, - wymagany język francuski, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 329 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Security Analyst

Wrocław, dolnośląskie

SAP VIM Configuration Analyst

IT Manager

Security Analyst - REMOTE

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325
Zobacz więcej