(Junior/Regular) Java Developer [SAP Hybris] NBC Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.

Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Dołącz do warszawskiego teamu jako:

  • Java Developer w dziale wsparcia platformy SAP Hybris
  • Poziom: Junior/Regular
  • Branża: Automotive
  • Czas trwania projektu: 3 mc
  • Dostępność: ASAP
  • Praca w 100% zdalna, możliwość wdrożenia w WWA (3 dni)

!Wsparcie, utrzymanie, brak developmentu.

Zadania:

  • Udział w procesie analizy, projektowania, wdrażania i testowania nowych funkcjonalności dla SAP Hybris (automotive e-commerce platform)
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i funkcjonalnymi oraz architektami systemów
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami nad nowymi, najnowocześniejszymi produktami oraz rozwiązaniami
  • Nadzór nad aktualizacjami i wydaniami produktów oraz rozwiązań
  • Udział w procesach utrzymania produktów i rozwiązań (analiza zgłoszeń, projektowanie poprawek, uruchamianie testów)
  • Monitorowanie zachowania produktów i rozwiązań (dostępność i wydajność)

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia jako Java Developer
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowym autem będzie:

  • Znajomość: Spring, Hibernate, XML, REST/SOAP
  • Doświadczenie z Azure
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi: GIT, Jira, ELK, Kibana
  • Doświadczenie w procesach utrzymania i wsparcia (Release Management, ITIL itp)

Oferujemy:

  • Stawka: do 600 zł netto/dzień/ w zależności od doświadczenia możliwość negocjacji stawki + Premia uznaniowa równoważna z 1 mc wynagrodzeniem (płatne na koniec współpracy)
  • Praca zdalna w 100%
  • Karta MultiSport - żeby zawsze być w formie
  • Opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich
  • Dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz
  • Program poleceń
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach)
  • Imprezy integracyjne i charytatywne

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako (Junior/Regular) Java Developer [SAP Hybris]

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: (Junior/Regular) Java Developer [SAP Hybris] w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy (Junior/Regular) Java Developer [SAP Hybris] Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko (Junior/Regular) Java Developer [SAP Hybris], praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca (Junior/Regular) Java Developer [SAP Hybris], Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Warszawa, mazowieckie

Android Developer

Specjalista DevOps/ Java

Architekt Rozwiązań

Praca w mieście

Warszawa 2001
Kraków 823
Wrocław 748
Katowice 554
Poznań 293
Gdańsk 259