Regular IT Analyst Teamquest

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego klienta, jednej z kluczowych firm wdrożeniowych, specjalizującej się w systemach ERP, prowadzącej zaawansowane projekty wdrożeniowo / integracyjno / utrzymaniowe w Polsce: Regular IT Analyst

Opis stanowiska pracy

  • Zbieranie i opisywanie wymagań klientów na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach oraz praktykach firmy
  • Wsparcie analityczne, akceptacja merytoryczna prac i konsulting
  • Ścisła współpraca z product ownerem oraz zespołem deweloperskim
  • Prowadzenie analiz systemowych
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i specyfikacji wymagań systemu
  • Badanie trendów rynkowych oraz konkurencj

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku analitycznym
  • Doświadczenie w pracy z UML oraz SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość zwinnych metod prowadzenia projektów (Agile, SCRUM)
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (np. Web services, REST

Dodatkowe atuty:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość BPMN, Visual Paradigm lub podobnych narzędzi
  • Umiejętność pracy na narzędziach wspierających testy integracyjne (np. Postman)
  • Znajomość narzędzi do analityki aplikacji mobilnych i webowych
  • Podstawowa znajomość OOP oraz zagadnień UX

Wymagania:

  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Zatrudnienie w oparciu o UP bądź B2B
  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular IT Analyst

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular IT Analyst w miejscowości: Dąbrowa Górnicza. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular IT Analyst Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular IT Analyst, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular IT Analyst, Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza

Inne ogłoszenia pracodawcy

Angular (6) Developer

Katowice, śląskie

Regular PHP Developer

PHP Magento Developer

Praca w mieście

Warszawa 2001
Kraków 823
Wrocław 748
Katowice 554
Poznań 293
Gdańsk 259