Regular C#/ASP.NET Developer Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

For our Client, software house which is located in Warsaw we are looking for: Regular C#/ASP.NET Developer

Opis stanowiska pracy

  • Collaboration with Product Owner and team members
  • Create, break down and estimate tasks to fulfill business requirements
  • Make technical design for user stories and implement them
  • Participate in peer code reviews with other developers

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum 3 years experience in C# development
  • Good knowledge:
    • ASP.NET
    • SQL
    • JavaScript
    • .NET
  • Understanding of Object Oriented Design
  • Knowledge of Clean Code is preferred

Nasza oferta

  • Work in Warsaw office
  • Challenging work in self-managed, leading-edge SCRUM team without direct project management
  • Opportunities to learn best world level standards and practices in an open and friendly environment
  • Flexible working hours
  • Trainings package
  • Hospitable team atmosphere
  • Cool working place
  • Competitive salary
  • Fresh fruit, coffee, tea in the office, integration events
  • Health insurance
  • OK System card

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular C#/ASP.NET Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular C#/ASP.NET Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular C#/ASP.NET Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular C#/ASP.NET Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular C#/ASP.NET Developer, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 2001
Kraków 823
Wrocław 748
Katowice 554
Poznań 293
Gdańsk 259