Tester Automatyzujący P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Testera Automatyzującego (Java, Selenium / Typescript, Protractor) do projektu z obszaru bankowości w Warszawie (obecnie zdalnie).

Obowiązki:

  • Pisanie testów e2e i testów integracyjnych dla aplikacji webowych i warstwy back-end.
  • Dbanie o jakość wytwarzanego/utrzymywanego oprogramowania.
  • Wyszukiwanie, poznawanie oraz wdrażanie optymalnych technologii.
  • Wspieranie osób od strony biznesu w kwestiach technicznych.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku QA Automation Engineer
  • Doświadczenie w SCRUM, lub innych metodologiach Agile
  • Doświadczenie w co najmniej jednej, współcześnie wykorzystywanej/wspieranej technologii do automatyzacji testów e2e i testów integracyjnych. (Selenium lub Protractor).
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka programowania. (Java lub TypeScript)
  • Doświadczenie w tworzeniu frameworku testowego dla aplikacji webowych lub back-endowych.
  • Doświadczenie manualnego testowanie na potrzeby dokumentowania test case'ów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: do 880 PLN netto za MD (w zależności od poziomu doświadczenia)
  • Czas trwania projektu min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Tester Automatyzujący

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Tester Automatyzujący w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Tester Automatyzujący Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Automatyzujący, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Tester Automatyzujący, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Product Owner

Warszawa, mazowieckie

Administrator systemów UNIX

iOS Developer

zdalnie, mazowieckie

Python Developer

Praca w mieście

Warszawa 2001
Kraków 823
Wrocław 748
Katowice 554
Poznań 293
Gdańsk 259