Junior Fullstack Developer Business Support Solution S.A.

  • Łódź, łódzkie

Jesteśmy Business Support Solution, w skrócie BSS. Powstaliśmy w 2008 roku i jesteśmy polską firmą, zatrudniającą ponad 350 pracowników, w tym wysokiej klasy specjalistów z zakresu: finansów, kadr i płac oraz obsługi procesów biznesowych, posiadających uprawnienia: ACCA, biegłego rewidenta czy doradcy podatkowego. Obecnie świadczymy usługi dla ponad 250 podmiotów z branży produkcyjnej, usługowej oraz handlowej, w tym sieci detalicznych. To oznacza, że jest się u nas od kogo uczyć i jest co robić - zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, jak i dla tych, którzy są na poziomie eksperta w swojej dziedzinie.

Więcej o nas możesz poczytać na naszych profilach w mediach społecznościowych:

FB - zobacz profil

LI: - zobacz profil

Poszukujemy Junior Fullstack Developer, który dołączy do naszego Zespołu. Nasza firma rozwija się bardzo szybko, a zespół czekają ciekawe wyzwania! Dlatego szukamy CIEBIE, aby nasz zespół był jeszcze silniejszy!

Twoje codzienne zadania:

  • Tworzenie projektów IT
  • Testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Wspieranie w optymalizacji pracy systemów informatycznych, proaktywne poszukiwanie i analizowanie pojawiających się błędów
  • Analizowanie wymagań biznesowych i wprowadzanie zleconych zmian w systemach informatycznych
  • Projektowanie i wdrażanie niezbędnych zmian w procesach oraz między systemami
  • Dokumentowanie posiadanej i nabywanej wiedzy w postaci wewnętrznych instrukcji (Knowledge management)
  • Udział w projekcie wdrożenia systemu ERP

Jakich umiejętności oczekujemy od kandydatów?

  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale IT
  • Znajomość języków JAVA oraz SQL i PL/SQL
  • Język angielski na poziomie B2 (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji specjalistycznej w języku angielskim)

Mile widziane

  • Umiejętność programowania w Oracle Application Express (APEX)
  • Znajomość Maven, JavaScript
  • Podstawy administracji systemem Linux
  • Znajomość zasad budowania dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
  • Wykształcenie - wyższe magisterskie

Zgodnie z naszą ideą 'Dbamy o jakość i długość życia', oferujemy:

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną w Luxmed oraz ubezpieczenie lekowe
  • Możesz dołączyć do Ubezpieczenia grupowego
  • Mamy dla Ciebie kartę sportową oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • W BSS jesteśmy różni i lubimy wstawać o różnych porach, dlatego mamy możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00
  • Możliwość udziału w akcjach prozdrowotnych i sportowych - dołącz do Drużyny BSS
  • Udziału w programie szkoleniowym Enterprise Skills Initiative (Microsoft )
  • Dostęp do systemu szkoleń wewnętrznych i wsparcie Działu Zarządzania Wiedzą
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit
  • Program poleceń pracowniczych, czyli premie za polecenie nam Pracowników
  • Darmowy parking

Rekrutacja składać się będzie z następujących etapów:

  • Spotkania online z jedną z naszych koleżanek z Działu HR oraz szefem zespołu, do którego aplikujesz
  • Informacji zwrotnej o tym jak Ci poszło- i już!

Jeśli, powyższe brzmi dobrze - aplikuj do nas.

Masz pytania? Nasza rekruterka - Ewelina, chętnie na nie odpowie - możesz do niej zadzwonić: 885866176

A może znasz kogoś kto idealnie pasowałby do tej roli? Możesz polecić go nam i dostać za to nagrodę, szczegółu TUTAJ.

Szukasz pracy jako Junior Fullstack Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior Fullstack Developer w miejscowości: Łódź. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Support Solution S.A. lub Aplikuj na oferte pracy Junior Fullstack Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Fullstack Developer, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Business Support Solution S.A. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Support Solution S.A.

Praca Junior Fullstack Developer, Łódź

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior Fullstack Developer

Łódź, łódzkie

Cloud Solutions Specialist

Cloud Platform Specialist

Praca w mieście

Warszawa 1017
Kraków 915
Wrocław 411
Poznań 363
Gdańsk 344
Szczecin 329