Inżynier ds. wdrożeń (rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń) Cyclad Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest dostawca rozwiązań informatycznych oferujący kompleksowe produkty dla rynków ubezpieczeń majątkowych, na życie, oraz reasekuracji na całym świecie, a także oprogramowanie wspierające procesy decyzyjne w bankowości i instytucjach rynku kapitałowego.

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń
  • Lokalizacja: Katowice, Chorzowska / Szczecin, Zbożowa / Gdynia, Podolska / Warszawa, Błonia Wilanowskie lub zdalnie
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Język angielski: B2

Obowiązki:

  • Praca w zespole programistów, implementacja specyfikacji klienta do aplikacji wewnętrznej za pomocą kreatorów konfiguracji systemu,
  • Projektowanie i wdrażanie oprogramowania ubezpieczeniowe zgodnie z dostarczoną dokumentacją
  • Obsługa techniczna i wsparcie posprzedażowe klienta
  • Diagnoza i naprawa błędów w istniejących modułach instalacyjnych
  • Ścisła współpraca z zespołem wdrożeniowym w zakresie dostarczania nowych funkcjonalności
  • Praca z dokumentacją projektową

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B2)
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Podstawowa znajomość języka Java
  • Zaawansowana znajomość MS Office i Visio
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowymi, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi - mile widziane
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B,
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Okresowe imprezy integracyjne.

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Inżynier ds. wdrożeń (rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Inżynier ds. wdrożeń (rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń) w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Inżynier ds. wdrożeń (rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. wdrożeń (rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Inżynier ds. wdrożeń (rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń), Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer

Warszawa, mazowieckie

AWS Cloud Architect

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412