Regular .NET Core Developer ze znajomością React Teamquest

  • Katowice, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym klientem jest firma, która już ponad 20 lat pomaga firmom osiągać trwały rozwój dzięki innowacyjnym technologiom. Firma realizuje projekty dla różnych branż(współpracowali z ponad 200 firmami), dlatego praca w tej firmie jest bardzo ciekawa i oferują swoim pracownikom możliwość ciągłego rozwoju. NA TYM STANOWISKU JEST MOŻLIWOŚĆ CAŁKOWITEJ PRACY ZDALNEJ!

Opis stanowiska pracy

  • praca przy ciekawych rozwojowych projektach naszych klientów dopasowanych do twojego doświadczenia i umiejętności
  • rozwój aplikacji i dodawanie nowych funkcjonalności

Wymagania stawiane kandydatom

  • min. 2 lata doświadczenia z .NET Core
  • znajomość:
    • React
    • Entity Framework Core
    • OpenApi (Swagger)
    • MS SQL Server
  • angielski-B2

Nasza oferta

  • zatrudnienie na B2B/UoP
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatny urlop
  • szybki proces rekrutacyjny (2 rozmowy zdalnych)
  • pracę zdalną
  • pracę w zgranym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular .NET Core Developer ze znajomością React

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular .NET Core Developer ze znajomością React w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular .NET Core Developer ze znajomością React Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular .NET Core Developer ze znajomością React, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular .NET Core Developer ze znajomością React, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Magento Developer

Katowice, śląskie

Regular/Senior PHP Developer

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412