KIEROWNIK PROJEKTÓW ICT Stokrotka Sp. z o. o.

  • Lublin, lubelskie

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Stokrotka Sp. z o.o.- jesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat. Mamy sieć ponad 680 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy.

Z nami zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Prowadzenie projektów oraz koordynowanie wdrażania zmian w systemach informatycznych,
  • Bieżąca analiza ryzyka i zarządzanie ryzykiem w ramach realizowanych działań,
  • Zarządzanie projektem od momentu jego włączenia do portfela po zakończenie fazy stabilizacji i przekazanie właścicielowi biznesowemu,
  • Zarządzanie zespołem projektowym złożonym z przedstawicieli IT, biznesu i dostawców zewnętrznych,
  • Stworzenie i egzekwowanie harmonogramu realizacji projektu,
  • Dostarczenie uzgodnionych z właścicielem biznesowym produktów projektu,
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, zarządzanie jakością w projekcie.

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne),
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami,
  • Dobrej znajomości narzędzi: MS Office, MS Project, Atlassian JIRA i Confluence,
  • Znajomości zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania (rozwiązania klient-serwer, aplikacje web, aplikacje mobilne, bazy danych), infrastrukturą IT, architekturą aplikacji i zagadnień integracyjnych),
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami (certyfikaty będą dodatkowym atutem),
  • Umiejętności komunikowania się i budowania dobrych relacji ze współpracownikami,
  • Samodzielności, organizacji pracy własnej i zespołu projektowego,
  • Płynnej znajomości języka angielskiego.

Przyjazna atmosfera

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako KIEROWNIK PROJEKTÓW ICT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: KIEROWNIK PROJEKTÓW ICT w miejscowości: Lublin. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Stokrotka Sp. z o. o. lub Aplikuj na oferte pracy KIEROWNIK PROJEKTÓW ICT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KIEROWNIK PROJEKTÓW ICT, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Stokrotka Sp. z o. o. praca.

Informacje o pracodawcy

Stokrotka Sp. z o. o.

Praca KIEROWNIK PROJEKTÓW ICT, Lublin

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Dział Rekrutacji

rekrutacja@stokrotka.pl

502004314

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512