JavaScript Software Developer Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, posiadającej biura w USA, Australii oraz Szwecji, która stworzyła najpopularniejszy na świecie edytor tekstu. Poszukujemy osoby, która będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za technologię edytora używaną przez znane aplikacje, takie jak Wordpress, Confluence i Blackboard, rozwijając i utrzymując technologię edytorów oraz integrując ją z popularnymi systemami i frameworkami. Produkty i usługi naszego Klienta są używane przez globalne firmy i marki takie jak IBM, Facebook, Oracle i tysiące innych, a także przez miliony programistów. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko: JavaScript Software Developer

Opis stanowiska pracy

  • Rozwijanie wiodącego na świecie środowiska edycji dla platform internetowych i mobilnych
  • Testowanie własnego kodu przed zatwierdzeniem
  • Debugowanie
  • Rozwiązywanie bieżących nietypowych problemów
  • Obsługa Klienta i zarządzanie przypadkami

Wymagania stawiane kandydatom

  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji JavaScript / TypeScript
  • Doświadczenie w technologiach internetowych, takich jak HTML5 i CSS, z znajomość popularnych frameworków.
  • Rozwiązywania niespójności przeglądarek podczas tworzenia interfejsu użytkownika bez uciekania się do struktur JavaScript
  • Znajomość praktyk Agile, zwłaszcza Scruma
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1 - płynna komunikacja

Dodatkowe atuty:

  • Functional Programming
  • ARIA
  • Mobile Web
  • ContentEditable
  • ReasonML

Nasza oferta

  • Całkowicie zdalną pracę
  • Możliwość współpracy na podstawie B2B (ewentualnie umowa o pracę)
  • Możliwość pracy w globalnej firmie z międzynarodowym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Budżet szkoleniowy

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako JavaScript Software Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: JavaScript Software Developer w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy JavaScript Software Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko JavaScript Software Developer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca JavaScript Software Developer, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer Mid / Senior

Poznań, wielkopolskie

Regular PHP Developer

MES Specialist (SAP)

Regular Python Developer

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298