iOS Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie

Dla naszego klienta, z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko Senior iOS Developera.

Stawka: 130 - 150 PLN/h na B2B

Praca zdalna lub hybrydowa z Krakowa.

Zadania :

  • uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach;
  • wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania wersji produkcyjnych aplikacji;
  • udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • wykonywanie code review na pull-requestach;
  • wsparcie dla procesu - GIT-flow;
  • szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;
  • coaching w ramach małych zespołów;
  • kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);
  • aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy (udział w szkoleniach technicznych, opisywanie tips&trics na Confluence, przygotowanie krótkich szkoleń wewnętrznych).

Wymagania :

  • min. 4-5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty iOS;
  • bardzo dobra znajomość języka Swift;
  • bardzo dobra znajomość Core Data;
  • bardzo dobra znajomość web serwisów;
  • doświadczenie w przygotowaniu interfejsu użytkownika dla urządzeń mobilnych;
  • doświadczenie w pracy z usługami SOAP oraz REST/RESTful;
  • doświadczenie w procesie publikacji i konfiguracji aplikacji w AppStore;
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne

Oferujemy :

  • wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: 130 - 150 PLN/H na B2B + VAT (w zależności od doświadczenia); możliwe inne formy zatrudnienia.
  • przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • czas trwania projektu 2 lata
  • zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną Medicover

Szukasz pracy jako iOS Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: iOS Developer w miejscowości: Łódź. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy iOS Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko iOS Developer, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca iOS Developer, Łódź

Inne ogłoszenia pracodawcy

Inżynier Big Data

Łódź, łódzkie

PHP Developer z Symfony

PHP Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325